Details
Start:

April 9 - 06:00 pm

End:

April 10 - 06:00 pm

Click to Register: Click to Register
Organizer

Mind the Gap: Women's Finance, Wealth & Financial Freedom

Website: Organizer's Website
Venue

ClockWork Coworking

ul. Ksawerów 3

Warszawa, PL

Przed Wami 2 dni porządnej dawki wiedzy z zakresu inwestowania na giełdzie oraz budowania świadomie własnej kariery. Specjalni goście, a raczej wyjątkowe kobiety, które swoją energią sprawią, że droga do niezależności finansowej oraz budowania świadomie własnej kariery nie musi być kręta i zawiła.

Agenda spotkania:
9.04 start godz:18:00-20:30
Inwestowanie na giełdzie
Money Mindset

10.04 start godz: 18:00-20:30
Jak wyznaczać cele, aby skutecznie je realizować
Świadome budowanie własnej kariery

Nasze ekspertki:
Hanna Więcewicz
Dyrektor Zarządzający Right Career, mentor kariery, trener biznesu, mówca. Od 18 lat związana z rozwojem kariery, rekrutacjami menedżerskimi i programami outplacementu realizowanymi dla największych, międzynarodowych marek. Autorka kilkudziesięciu artykułów o karierze, ekspert w mediach. Poprowadziła z sukcesem w karierze tysiące osób w programach outplacementu do nowych miejsc pracy czy też własnych biznesów. Jej praca to pasja do tego co robi i niesamowicie cieszą ją wyniki i sukcesy jej wszystkich Klientów. www.rightcareer.pl

Aleksandra Aleksandrowicz
Filozof, coach i mentor dla start-up’ów w zakresie budowania marki, strategii sprzedaży i obsługi klienta. Założycielka projektu “Changing Room”, który pomaga kobietom wykorzystać ich pełny potencjał do dokonania zmiany: http://changingroom.eu/

Karolina Decker
Expert z dziesiecioletnim doswiadczeniem w branzy bankowej i finansowej (Fortis Bank, Nord BL, Deutsche Bank- Compliance Auditor). Zalozycielka stowarzyszenia Mind the Gap w Berlinie:
www.mindthegaphub.com oraz CEO – Zalozycielka FinMarie- pierwszej on-line platformy inwestycyjnej dla kobiet w Niemczech (www.finmarie.com).

Ewelina van Kol
Ewelina studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim, prawo międzynarodowe w Utrecht University oraz Finanse i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pracowała jako Specjalista ds. Zgodności w Deutsche Bank w Niemczech. Następnie pracowała jako radca prawny, gdzie była odpowiedzialna za przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych z klientami zewnętrznymi. Od 2009 r. Jest sędzią piłkarskim w Polsce, Holandii i Niemczech, w tym w turniejach międzynarodowych.
Obecnie prowadzi projekt Mind the Gap w Berlinie oraz jest współzałożycielką pierwszej platformy finansowej dla kobiet w Niemczech, www.finmarie.com.

Rate this post